Студенти-першокурсники Луцького національного технічного університету факультетів ЦОСТ та КІТ здійснили навчально-пізнавальну поїздку до Закарпаття.

поїздкапоїздка

Мандрівку ініціювала доцент кафедри соціогуманітарних технологій Тетяна Полухтович.

Разом із викладачами, здобувачі  підкорювали гірську вершину, а пізніше робили пам’ятні світлини біля чаруючої краси водоспадів Скакало і Шипіт, які втілюють в собі природну силу Карпат.

поїздкапоїздка

Також, мандрівники побували на екскурсії в палаці графів Шенборнів, архітектурною особливістю якого є астрологічний принцип побудови. Крім того, політехівці відвідали середньовічний замок Паланок, що таїть в собі безліч загадок і сповнений легендами.

На завершення поїздки, усі зарядилися позитивним настроєм і змотивувалися до навчання, адже природа залишає приємні враження у будь-яку пору року!