Як студенти-маркетологи до «партизанів ходили»

Є у кафедри маркетингу Луцького НТУ хороший друг і партнер Жичук Микола - директор з маркетингу студії реклами «Партизан». Він частий гість на наших кафедральних заходах, а його виступи завжди цікаві та різнопланові. Цього разу він запросив нас до себе.

Найперше, що приємно вразило – це креативний підхід до дизайну інтер’єру офісу – очевидно, тут і маркетингові рішення розробляються креативно. Говорили про рекламу, тенденції рітейлу, інновації, брендинг. Також розглянули кейси, над якими працювало і продовжує працювати РА «Партизан». Загалом, було цікаво і пізнавально.

Дякуємо Миколі Жичуку за співпрацю, будемо працювати над розширенням її форм! Маємо сподівання, що інші представники бізнесу виявлять бажання розповісти про себе та запросять нас у гості – пишіть, будемо раді налагоджувати співпрацю!

Ірина Лорві, Олег Ковальчук, доценти кафедри маркетингу