Як студенти-туристи
відкривали мешканцям нові горизонти

Студенти Луцького НТУ напрямку підготовки «Туризм» не зупиняються на досягнутому й постійно рухаються вперед. От і цього разу вони долучилися до можливості представити досягнення своєї кафедри та університету на одному із масових заходів.

Так, 22 травня 2016 року студенти групи ТР-21 в рамках святкування Дня села Жидичин перевіряли туристичні знання мешканців і гостей свята. Все це відбувалося під гаслом «Перевір себе в туризмі». Кожен охочий міг відгадати місце або країну за картинкою, відповісти на цікаві запитання туристичного спрямування та загалом відкрити для себе нові горизонти відпочинку та подорожей. Окрім цього, кожен учасник на згадку про участь в акції міг залишити відбиток свого пальця на банері Луцького НТУ. Учасники не тільки перевіряли свої знання, але й долучалися до участі у конкурсах та вікторинах, отримували солодкі подарунки. Таку нестандартну ініціативу студентів радо і активно сприйняли як дорослі, так і діти. Для найбільш ерудованих учасників було підготовлено спеціальний приз – безкоштовну екскурсію містом Луцьк.

Переможці в супроводі студентів групи ТР-21 27 травня 2016 року провели цікаву та яскраву екскурсійну програму містом. Екскурсанти були задоволені й радо дякували студентам за проведений час. Надіємося, що участь у подібних заходах стане доброю традицією, а студенти-туристи не зупинятимуться на досягнутому й в подальшому не менш активно будуть презентувати кафедру та факультет на районному та обласному рівнях.

Вікторія Боярська,
студентка групи ТР-21