ЯК У ЛУЦЬКОМУ НТУ
ПАНЯНОК ТА ПАНН ЗІ СВЯТОМ ВІТАЛИ

Попри величезну кількість різноманітних поглядів на календарне 8 березня, в українському суспільстві ця дата все ще залишається ще одним приємним приводом для дарування позитивних емоцій жіночій половині людства.

Всеохопну підтримку, ніжність, тепло найкращим жінкам та дівчатам працівники і студенти Луцького НТУ виразили на творчому вечорі «Освідчення в любові». Дійство, організувати яке майстерно вдалося підрозділу з виховної роботи серед студентів, відбулося напередодні святкового 8 березня.

«Ми, чоловіки, намагаємося робити все, щоб жінки – наші прекрасні половинки – на роботі почували себе якомога комфортніше. І щоб місце, де ви себе реалізовуєте, теж було прекрасним, – звучало у вітальному слові ректора університету Петра Савчука. – Здоровя, кохання, відчуття гармонії бажаємо вам. Ми вас любимо та шануємо!»

Зі сцени глядачок і глядачів заворожили досконала театральна постановка Володимира Ткаченка, фольклорні розспіви від ансамблю «Намисто», емоційне прочитання студентами поезії Лесі Українки. Не менш оригінально звучали й авторські вірші Бориса Іваніщука та Олександра Бондаря, присвячені почуттю молодого кохання.

Власні пісні виконали Микола Хвищун та Іван Воробей. Юні виконавиці Анна Климовець та Олена Цизь присвятили свої номери найдорожчим жінкам у їхньому житті – мамам і бабусям. Зворушливо зазвучала композиція Скрябіна «Мам» у виконанні Романа Ковальчука, яку активно допомагала співати вся публіка. Та чи не найбільше запалив і приємно подивував публіку танцювальний номер «Шакіра» від Наталії Пальохи та Владислава Савчука (керівник – Юрій Куцик). Артисти запалили публіку шаленими емоціями та додали ще більше тепла у весняний погожий день.

На завершення вечора художній керівник підрозділу з виховної роботи серед студентів Сергій Герцик виконав чуттєву композицію Павла Табакова «Ти моя», бажаючи кожній «милій чарівниці» почути такі слова від коханої людини. На такій романтичній ноті і завершилося свято в Луцькому НТУ.

Галина Мартинюк