Викладачі та студенти ЛНТУ, які гуртуються у команді з профорієнтації, активно продовжують знайомитися зі школярами та потенційними абітурієнтами. Цього разу наші колеги побували на «Наукових пікніках», влаштованих Управлінням освіти і науки Волинської ОДА та департаментом молоді та спорту Луцької міської ради у Заборолівському ліцеї №32.

профорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтація

Перш за все, наші науковці та активні студенти познайомилися зі старшокласниками. Зокрема, завідувач кафедри маркетингу Ірина Лорві продемонструвала молоді презентацію про навчання в ЛНТУ. Вона влаштувала жваву і дружню атмосферу спілкування з учнями ліцею і поділилася усіма секретами вступної кампанії, правил прийому до закладу вищої освіти, дала поради щодо здачі НМТ та розрахунку конкурсного балу. Крім того, спікерка ознайомила молодь із факультетами та освітніми програмами, за якими студенти можуть навчатися у нашому ЗВО і окрему увагу акцентувала на яскравому дозвіллі студентів та діяльності Студентської ради.

профорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтація

Більше детально про студентське життя розповіла здобувачка першого курсу спеціальності «Цифровий маркетинг» Христина. Дівчина поділилася досвідом вступу в ЛНТУ, знайомством із однолітками, активною участю у студентській діяльності і дозвіллі. Вона продемонструвала відео, як молодь навчається та розважається в стінах університету і як реалізовує свої таланти у різноманітних гуртках.

Безліч запитань, цікавий діалог і щирі усмішки: саме такою видалася зустріч із тими, хто уже невдовзі може поповнити нашу велику університетську родину.

профорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтація

Після цього, школярі різного віку доєдналися до презентації факультетів ЛНТУ, наукових розробок наших викладачів та студентів і цікавих кейсів, які пропонували наші «профорієнтатори». Тут молодь мала можливість покерувати роботами, навчитися користуватися різноманітними приладами для досліджень, надавати першу медичну допомогу на спеціальному манекені, перевіряти гроші на фальшивість, оглянути можливості 3Д моделювання та багато іншого. Справжній захват відчували школярі від того спектру можливостей, які представляє наш університет і це лише маленька частина того, що майбутніх студентів може зацікавити під час навчання в ЗВО. Тим часом, спілкуючись із нашими викладачами, учні уже «приглядали» для себе ті спеціальності, які їх можуть зацікавити і охоче розпитували про особливості навчання.

профорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтаціяпрофорієнтація

Варто зазначити, що участь у «Наукових пікніках» взяли представники Волинської обласної Малої академії наук та її очільниця Тетяна Михалюк, директор департаменту молоді та спорту ЛМР Володимир Захожий, головний спеціаліст відділу позашкільної та професійно технічної освіти ЛМР Олексанлдр Томаченко, представники ВНУ ім.. Лесі Українки та адміністрація Заборолівського ліцею.