Якісний дизайн –
стиль роботи Printing Lutsk

Студенти та викладачі кафедри дизайну завітали на рекламно-виробничу компанію Printing Lutsk. Гостинно зустрів та ознайомив із її діяльністю Василь Цапюк – випускник кафедри дизайну, дизайнер із багаторічним досвідом роботи, керівник дизайн-студії та новатор на ринку дизайнерських послуг Волині. Printing Lutsk пропонує повний цикл виготовлення якісного друку та поліграфії на різних матеріалах – банерах, самоклеючих плівках, папері, натуральному холсті, прапорній і тентовій тканині, художньому папері й картоні. Фахівці компанії виконують роботи із виготовлення та монтажу різноманітних конструкцій зовнішньої реклами на усіх рекламних носіях.

Василь Цапюк охоче поділився враженнями про нещодавній візит на REX 2017 – XXІ Міжнародну виставку реклами, упаковки та візуальної індустрії, яка презентувала понад 200 брендів рекламно-сувенірної продукції, корпоративної символіки, зовнішньої реклами, P.O.S., візуальних комунікацій, Ambient Media, Digital-технологій, handmade-сувенірів, обладнання та матеріалів для друку і виробництва реклами. Візити студентів та викладачів на такі заходи – необхідна передумова фахової підготовки спеціалістів, оскільки для відвідувачів у рамках виставки діють спецекспозиції, проходять цікаві освітні заходи та галузеві конкурси.

Василь Цапюк детально ознайомив студентів із широким асортиментом матеріалів сучасної поліграфії та технологічними новинками, у режимі онлайн показав роботу виробничого обладнання компанії Printing Lutsk.

Василь Цапюк також продемонстрував новинки поліграфії та графічного дизайну, зокрема інтер’єрний та ультрафіолетовий друк. Студентів вразив друк на полотні, який дає можливість створювати виняткової якості фотокартини та репродукції для декорування житлових та громадських приміщень. У якості бонусу за увагу Василь Віталійович запропонував для перших бажаючих безкоштовно виконати ультрафіолетовий 3D-друк на дзеркальній чи скляній поверхні. На сьогодні, рекламно-виробнича компанія Printing Lutsk готова задовольнити будь-які запити рекламного ринку. Розробка будь-якого проекту – це творчий процес – синтез маркетингу, психології, креативу й дизайну. Робота у компанії Printing Lutsk дає можливість дизайнерам, більшість із яких є випускниками кафедри дизайну Луцького НТУ, реалізувати свою майстерність шляхом створення щоразу нових унікальних рекламних концептів (ознайомитись із ними можна на офіційному сайті: http://printing.lutsk.ua/). Якісний дизайн – це стиль спілкування компанії з клієнтами.

Цікавий діалог виник із викладачами Інною Абрамюк, Юлією Бондарчук щодо питання структурного наповнення дисциплін і вивчення комп’ютерних програм, які є потрібними для якісної підготовки конкурентоспроможних на сучасному ринку праці фахівців. Василь Цапюк наголосив на необхідності навчатися і постійно прагнути до удосконалення, а також пообіцяв надалі сприяти студентам у проходженні виробничої та переддипломної практики, працевлаштуванні.

Дякуємо за співпрацю і пишаємось випускниками кафедри дизайну, які своєю працею роблять вагомий внесок у розвиток дизайну на теренах Західної України!!!

Ольга Приступа,
заступник декана факультету будівництва та дизайну

Фото: Інна Абрамюк, Ольга Приступа