Перейти до основного вмісту

В ЛНТУ продовжується традиція зустрічей ректора Ірини Вахович зі студентським активом за філіжанкою запашної кави чи чаю. Сьогодні учасниками діалогу стали представники Ради молодих вчених ЛНТУ, оновленого складу Студентської ради, та студентського профкому.

Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором


Учасники зустрічі обговорили забезпечення  якості освітнього процесу, зокрема посилення практичної підготовки здобувачів. Студенти висловили пропозиції щодо вдосконалення системи поєднання теорії із практикою, здобуття професійних компетенцій на потенційному місці працевлаштування. 

Своєю чергою, ректор Ірина Вахович та перший проректор Надія Ковальчук розповіли про створення «Інноваційного парку», діяльність студентських конструкторсько-технічних бюро, спеціалізовані гуртки, можливості для саморозвитку і втілення у життя власної бізнес ідеї. 
 

Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором


Крім того, учасники зачепили тему оновлення матеріальної бази гуртожитків та вдосконалення умов проживання студентів, дотичність студентського самоврядування до співфінансування не лише власних ініціатив, але й університетських проектів. 

Обговорили шляхи мотивації активних здобувачів, зокрема ймовірність відновлення системи визначення кращих студентів факультетів або ж стимулювання додатковими балами до семестрового оцінювання.

Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором


Голова Ради молодих вчених Павло Мазилюк розповів про роботу в напрямку  створення волонтерського хабу, розробки плану туристичної локації у Жидичині, реалізацію ідей щодо вдосконалення благоустрою території університету і закликав студентів до спільної роботи над актуальними проектами. 

Водночас, Юлія Дащук закликала молодь долучатися до проектів створення експериментальних майданчиків під відкритим небом, що стосуються збереження історичної та культурної спадщини в громадах.

Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором


Насамкінець, учасники «кавування» підтримали один одного щодо посилення волонтерської діяльності, патріотичного виховання, ініціювання зборів коштів для ЗСУ та максимальну згуртованість задля допомоги нашим захисникам.

Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором Кава з ректором