1.03.2024 р. викладачі факультету бізнесу та права та здобувачі ОП «Підприємицтво та бізнес-адміністрування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (першого, другого та третього рівнів вищої освіти) та «Фінанси, банківська справа та страхування» (третього рівня вищої освіти) долучилися до зустрічі з Маріолою Гжебик, професоркою, докторкою габілітованою, завідувачкою кафедри економіки та менеджменту. Тема зустрічі: «Система вищої освіти в Польщі».

ПТЛ

Жешувський університет є справжнім осередком знань та інновацій у Польщі. Це найбільший сучасний заклад вищої освіти у південно-східній Польщі. Зустріч організував професор Віктор Тринчук, завідувач кафедри фінансів,обліку та банківської справи Луганського національним університету імені Тараса Шевченка.

Здобувачі освіти в Польщі на початку семестру записуються до наукових керівників. Один керівник може мати 10-12 студентів. Розподіл здобувачів освіти ведеться за рейтинговим балом. Цілий рік ведеться підготовка за кваліфікаційною роботою. Всі роботи перевіряються на плагіат. 20-30 % дозволяється збігів у текстах робіт при перевірці на плагіат.

ПТЛ

Ця зустріч стала не просто обміном академічним досвідом, а справжнім відкриттям нових світоглядних орієнтирів, надаючи унікальний шанс заглянути у глибини польської освітньої системи, її особливостей та інноваційних підходів. Професор Олена Кузьмак, професор Любов Ліпич та професор Оксана Полінкевич активно долучилися до обговорення проблематики системи якості вищої освіти в Польщі.

ПТЛ

На кінець зустрічі був показаний промоційний фільм про Жешувський університет.

Величезна Подяка професору Маріолі Гжебик та професору Віктору Тринчуку за незабутній вебінарта всім учасникам за активну участь!

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики