Академічне середовище завжди прагне поєднати навчання та розваги, надихаючи студентів на нові досягнення та розширення світогляду. Одним із таких заходів на кафедрі комп'ютерної інженерії та кібербезпеки став перегляд фільму «Перший код», який вразив студентів та викладачів своєю історією про Першу Світову Кібервійну та становлення ІТ індустрії в Україні.

Фільм «Перший код» розповідає неймовірну історію розвитку інформаційних технологій та важливі події сьогодення.

ФКІТ

Одним із головних аспектів, який вразив всіх глядачів, було відтворення реальних подій. Студенти освітніх програм «Комп’ютерна інженерія» та «Кібербезпека» відзначили важливість такого фільму для розуміння історії та визначення майбутнього сучасних технологій. Вони вважають, що такі історії сприяють формуванню критичного мислення та відчуття відповідальності.

«Цей фільм є чудовим не тільки для вивчення історії, але й для збагачення розуміння важливості вибраної професій», – зазначають студенти.

ФКІТ

У фільмі багато уваги приділено становленню ІТ індустрії в Україні, що також вразило аудиторію. Студенти вбачають у цьому історичному наративі надбання та досягнення українських інженерів та програмістів.

Після перегляду здобувачі обмінювались враженнями та новими поглядами. Дана стрічка залишила слід в серцях студентів та стала джерелом навчальної мотивації та професійного захоплення. Такі заходи дозволяють студентам не тільки розважатися, але і вдосконалювати свої знання, готуючись до викликів та досягаючи нових вершин у сфері комп'ютерної інженерії та кібербезпеки.

ФКІТ

Доценти кафедри комп’ютерної інженерії С. Костючко, М. Поліщук, С. Гринюк, асистент Л.Конкевич.