«ЯРМАРОК КАРЄРИ» ДЛЯ БУДІВНИЧИХ І ДИЗАЙНЕРІВ

Щоб допомогти студентам зробити перші кроки в професійній кар’єрі, 5 квітня в Луцькому НТУ було організовано «Ярмарок кар’єри» для студентів факультету будівництва та дизайну. Участь в ньому взяли роботодавці Луцька, які мають потребу в фахівцях будівельної галузі та у сфері дизайну.

Захід проведено за сприяння Луцького міського центру зайнятості в рамках функціонування в Луцькому НТУ «Центру ділового студента».

До студентів прийшли представники таких підприємств як ПП «Ефект», група компаній «Епіцентр» та «Нова лінія», ТзОВ «Інтербудінвест», рекламно-видавнича компанія «Тенета», ТзОВ «Волиньзернопродукт».

Начальник відділу кадрів ПП «Ефект» Ірина Зозуля розповіла, що їхня компанія займається дизайном квартир та інтер’єрів. На підприємстві є можливість проходження практики та вирішення питань подальшого працевлаштування.

Хорошим стартом для професійної кар’єри студентів може стати працевлаштування в компаніях «Епіцентр» та «Нова лінія». Як розповіла менеджер з персоналу Вікторія Веліщинська, в компаніях проводиться навчання нових працівників, їх забезпечують соцпакетом та конкурентною заробітною платою, кар’єрним зростанням, а головне – в компанії практикують індивідуальний підхід до кожного працівника.

З діяльністю своєї компанії ознайомила студентів директор рекламно-видавничої компанії «Тенета» Тетяна Могилецька. Підприємство працює за трьома напрямками: дизайн і поліграфія, зовнішня реклама, виготовлення сувенірної продукції.

Менеджер з персоналу ТзОВ «Волиньзернопродукт» Оксана Данильчук розповіла студентам про можливість підробітку в літній період на цьому аграрному підприємстві. Мотивацією працевлаштування є виплата високих заробітних плат. Для ознайомлення з підприємством студентів запросили на екскурсію та проходження практики.

Директор ТзОВ «Інтербудінвест» Ігор Шевчук запропонував студентам офіційне працевлаштування та високі заробітні плати, зауваживши, що в Європі цінують українських фахівців.

Під час заходу студенти мали можливість почути інформацію про підприємства, їх напрямки діяльності, можливості проходження практики та оцінити переваги подальшого працевлаштування в кожного з роботодавців.

Ольга Худицька,
«Центр ділового студента»