ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ У ЛУЦЬКОМУ НТУ

Останнього осіннього дня у стінах Луцького НТУ було велелюдно. До нашого університету у форматі проведення заходу «Ярмарок вакансій», ініційованого відділом неперервного навчання та центром ділового студента нашого вузу, завітали із пропозиціями працевлаштування представники численної кількості роботодавців, які знані своїми напрацюваннями на теренах не лише нашого міста, краю, країни, але й світу загалом.

Офіційне відкриття розпочалося із звернення керівника відділу неперервного навчання, модератора дійства Олени Ковальчук, у якому вона зазначила, що знані випускники нашого вишу, які на сьогодні є потенційними роботодавцями, допоможуть молодому поколінню у працевлаштуванні.

Проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах у вітальному слові зауважив, що цей захід, який є важливим у професійному становленні молоді, дає можливість студентам отримати знання від практиків багатьох галузей господарювання.

Заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Мовяк акцентувала увагу присутніх на тому, що молодь  це наше сьогодення, від якого залежить майбутнє, тому актуальним є гасло: «Живи і працюй в Україні».

Продовжили захід презентації роботодавців.

Представник Волинського обласного молодіжного центру праці ознайомила усіх із компетенціями своєї організації та її діяльністю.

Представник Ощадбанку, у минулому студентка нашого університету, зосередила увагу присутніх на відкритті нових відділень, у яких можуть бути працевлаштовані випускники нашого вишу.

У минулому випускниця нашого вузу, а нині – представник ТОВ «ВОГ Рітейл», розповіла про мету, історію та досягнення компанії.

Представник СП ТОВ «Модерн-Експо» ознайомила усіх із історією підприємства та його досягненнями на світовому ринку.

Представник ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс»» повідомила усім про тих працівників, які нині займають керівні посади на підприємстві й у недалекому минулому були випускниками нашого університету.

Представник ТОВ TATRAFAN познайомив усіх із новоствореною компанією та її виробничими можливостями.

Представник ТМ «Вілія» повідомила усім про те, що директор вищезазначеної торгової марки у минулому є випускником вишу, та зосередила увагу присутніх на можливостях підприємства.

Представник Волинської торгово-промислової палати повідомила усім, що серед керівників організації є випускники нашого вузу.

Представник мережі експрес-маркетів SIM23 зосередила увагу присутніх на тому, що дуже багато нинішніх працівників є випускниками нашого університету та ознайомила усіх із історіями їх кар’єрного зростання.

Представник інтернет-компанії ZoomSupport розповіла про проект величезної компанії, яка працює у сфері ІТ-технологій.

Представник чеської компанії Glazuta розповів про продукцію, яку виготовляє підприємство, та пропозиції щодо працевлаштування для молодого покоління.

Студентка факультету бізнесу нашого вишу, а також представник компанії «Нова пошта» розповіла про актуальні вакансії для студентства.

Представник ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор»» наголосив на вимогах до претендентів на вільні посади.

Презентувала для студентів нашого вузу свою діяльність науково-виробнича фірма «Продекологія»; мережа супермаркетів «Вопак», генеральним директором якої є випускник нашого університету; найбільша ІТ-компанія нашого міста ТОВ «Інтернетдевелс», у якій також працює у минулому студент нашого вузу; ТОВ «ДейріКо».

Долучилися до участі у заході «Ярмарок вакансій»: Луцький міський центр зайнятості, Волинська фондова компанія, ТзОВ «Пакко Холдинг», ТзОВ «ІК «Атланта»», ТзОВ «Забіяка», ПрАТ «Волиньобленерго».

У рамках проведення заходу відбулось вручення нагород за участь у проекті Shadow Days  2017.

Після закінчення презентацій усі студенти мали можливість пройти співбесіду із роботодавцями та отримати консультацію щодо працевлаштування як в Україні, так і за її межами, навчитися складати резюме та отримати корисні поради для успішного проходження співбесіди.

Також було проведено анкетування серед роботодавців, які брали участь у заході, та студентів нашого університету, у якому кожен респондент мав змогу висловити свою думку про організацію, якість проведення заходу та його доцільність.

Проведення заходу «Ярмарок вакансій» у Луцькому НТУ стало традиційним у нашому університеті, віднині набуло міжнародного масштабу, що дає змогу студентству вдало реалізувати себе на професійній ниві та застосувати у прийдешньому знання, уміння, навики, набуті у вузі, у практичній діяльності.

Оксана Гринюк