Наші студенти та науковці продовжують брати участь у програмах міжнародної мобільності, черпати новий досвід та ділитися власним. Нещодавно зі столиці Румунії - Бухаресту повернулася студентка кафедри маркетингу та інженерії програмного забезпечення Соломія Повстяна. Вона відвідала короткостроковий тренінг в рамках програми Erasmus+, який був проведений у Бухаресті впродовж 26-30 квітня.

проектпроектпроект

«Making Youth Voice heard in European Policy- making Processes though Youth PeaceBuilders»— це інтенсивний навчальний курс, який триває кілька днів. Спрямований на швидке освоєння нових знань або навичок, необхідних для конкретної професійної діяльності або особистого розвитку.

Youth PeaceBuilders — побудований на потребі мотивувати та залучати молодь до активної участі у соціальному та демократичному житті Європи.

Головною метою було ознайомлення з дипломатією Євросоюзу, зацікавленими сторонами та їхніми ролями, попередньою і поточною діяльністю щодо молодіжної політики. Зокрема, дізнатися про доступні ресурси для підтримки та впровадження політики в Європі.

проектпроектпроект

Одне із завдань - надати молодим особам, які приймають рішення, можливість на рівні з членами уряду обговорювати питання, які є найбільш важливими сьогодні. Проводилися воркшопи, працювали через принципи неформальної освіти, розглядали та вирішували поставленні завдання у командах, розвивали комунікаційні навички.

У молодіжному обміні були залучені учасники із 4-х країн, а саме України, Греції, Румунії та Польщі.  У поза робочий час студенти знайомилися між собою, обмінювалися контактами для подальшої співпраці, гуляли містом, ходили на екскурсії, а також гарно проводили вільний час.

Вечорами проведили International nights, метою яких було ознайомити інших учасників з культурою, стравами та звичаями своєї країни.