Юридична клініка ЛНТУ «Veritas» пройшла відбір на Всеукраїнський фестиваль «Sreet Law»

За результатами експертного оцінювання, юридичну клініку Луцького НТУ «Veritas» було відібрано для участі у Фестивалі «Sreet Law», який уже другий рік поспіль проводить Асоціація юридичних клінік України.

Перший відбірковий етап пройшли 10 команд юридичних клінік із різних закладів вищої освіти України. Загалом, участь у конкурсі взяли 14 юридичних клінік, які подали правопросвітні роботи у таких номінаціях:

- 16 інтерактивних уроків за методикою Street Law,

- 8 інфографік,

- 5 правопросвітніх відеосюжетів,

- 4 інтерактивних гри.

При оцінці усі роботи були зашифровані (не містили назви та логотипу юридичної клініки, аби команду не можна було ідентифікувати).

Оцінювали роботи професійні судді:

- Іван Шемелинець, керівник експертної групи з правової освіти Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України,

- Ольга Гальченко, координаторка програми "Права людини і правосуддя" Міжнародного фонду "Відродження",

- Катерина Єрошенко, координаторка проєктів Української фундації правової допомоги,

- Наталія Єсіна, директорка громадської організації «Північна правозахисна група», координаторка правопросвітнього напряму ГП УГСПЛ на Сумщині,

- Яна Собко, редакторка юридичного онлайн - видання «Loйер».

Три учасники (керівник команди та 2 студенти) представлятимуть юридичну клініку Луцького НТУ на Фестивалі 16-17 липня у Львові. Впродовж першого дня кожна команда проведе свій інтерактивний урок для учнів, який оцінюватиме професійне журі. Зокрема, Луцький НТУ представлятиме урок на тему: «Інвестиційний договір: все від А до Я», а також проведе інтерактивну гру «Колектор VS Боржник», у якій дійовими особами виступлять: ведучий, колектор, боржник, юрист та законослухняний громадянин.

Вітаємо команду юрклініки «Veritas» із гідною оцінкою діяльності від Асоціації юридичних клінік України та бажаємо успішного представлення на Фестивалі!

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ