Юридична клініка ЛНТУ «Veritas» розпочинає новий правопросвітницький проект, в рамках якого проведе 10 зустрічей зі школярами Луцька. Основною темою лекцій є: «Поняття булінгу через розуміння прав людини».

Верітас

Перша правопросвітницька зустріч відбулася у Луцькому ліцеї № 24 зі школярами 9,10 та 11 класів. Основними спікерами заходу виступила доцент кафедри права ЛНТУ та керівник «Veritas» Олександра Філюк і студенти-клініцисти.

ВерітасВерітас

«На початку зустрічі відбулася коротка інтерактивна лекція про булінг в контексті порушення прав людини. Тобто ми говорили зі школярами про базові права людини, чому не можна їх порушувати, до чого це може призвести, визначали що таке булінг», - розповідає Олександра Філюк.

Далі лекція продовжилася грою на юридичну тематику, що дозволило розважити учнів і, водночас, донести корисну інформацію щодо базових правових засад.

ВерітасВерітасВерітасВерітас

Загалом, кожна інтерактивна лекція включає в себе: матеріал про права людини, які порушуються; поняття булінгу та чому це погано з точки зору порушення прав людини.

Нині проект лише стартував, утім студенти, в рамках юридичної клініки, планують у різних школах міста провести 10 подібних зустрічей, які спрямовані на правопросвітницьку діяльність і профорієнтаційну роботу, зокрема.