З Днем фізичної культури та спорту!

Щороку українська спільнота відзначає День фізичної культури та спорту – свято краси, грації, мужності і сили духу. Україна славиться здобутками своїх неперевершених спортсменів, які на світовій арені доводять власну вправність, талант, гарт, цілеспрямованість і наполегливість. Ми пишаємося земляками, які гідно зарекомендували себе у змаганнях різних рівнів, які здобувають перемоги і з честю продовжують виховання здорового молодого покоління.

Не стоїть осторонь і Луцький національний технічний університет, колектив якого активно бере участь у пропагуванні здорового способу життя, у вихованні здорової нації. Наші студенти впевнено показують найкращі результати у різних видах спорту. Особливо варто відзначити кафедру фізичної культури, спорту та здоров’я, яка стрімко розвивається, відкриває нові спеціальності, вдосконалює форми оздоровчої та спортивно-масової роботи зі студентами, впроваджує нові методики для зацікавлення молоді спортом і залучення до активного способу життя.

Без сумніву, саме фізично і духовно загартовані люди є рушійною силою та опорою усього суспільства. Тож, прийміть щирі вітання! Бажаю міцного здоров’я, легкого шляху до перемог, незламності духу, бадьорості і натхнення, бажання розвиватися та вдосконалюватися. Щастя вам та благополуччя, підтримки від рідних та близьких, сімейного затишку і щасливої долі. Забивайте голи, бігайте, стрибайте, рухайтеся та любіть спорт!

З повагою, ректор Петро Савчук