В ЛНТУ розпочався Тиждень психології. Стартував марафон заходів із зустрічі та привітання від кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології і психодіагностики ВНУ імені Лесі Українки Антонія Мельника із лекцією на тему «Стрес та посттравматичний синдром».

психологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологія

Говорили про основні види діяльності психолога та їхню важливість: психологічне консультування, психодіагностику, психотерапію та корекційну психологію. Гостьовий лектор поділився із студентами своїм досвідом та розповів багато про ПТСР (посттравматичний стресовий розлад) та різні види терапій у психології, зокрема про КПТ (когнітивної-поведінкова терапія) у роботі із клієнтами.

психологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологія

В легкій та захопливій атмосфері студенти прослухали лекцію і на завершення пройшли тест BASIC PH-36 - це багатовимірна модель подолання стресу та пошуку внутрішньої стабільності.

Крім того, з 23 квітня в ЛНТУ проходить тиждень психології, в рамках якого студенти групи ПС- 22 проводять збір коштів на ЗСУ. За довільний донат можна отримати цукерочку з передбаченням. Збір відбуватиметься до кінця тижня на 1 поверсі головного корпусу.

психологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологія

Кафедра соціогуманітарних технологій