У Луцькому національному технічному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів, на якій понад тисяча випускників-бакалаврів отримали свої омріяні документи про вищу освіту. Під час дійства тривала урочиста та позитивна атмосфера, яка допомогла хоча б частково відволіктися від реалій сьогодення.

випуск 2024

випуск 2024випуск 2024випуск 2024

Вручення дипломів відбулося на оновленій площі перед головним корпусом університету, де також було організовано благодійний збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Військовий оркестр Луцького прикордонного загону створив піднесений настрій для випускників, їхніх батьків та друзів. Усі присутні разом виконали Державний Гімн України, а також вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої країни.

випуск 2024випуск 2024випуск 2024

Із вітальним словом до бакалаврів 2024 року звернулася ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович:

"Шановні випускники, сьогоднішній день для нас надзвичайно приємний, гарний та сонячний. Я дуже сподіваюся, що кожен із вас продовжить своє навчання разом з нами. Дякую за те, що обрали Україну та Луцький національний технічний університет. Ви — наше майбутнє, і разом з вами ми будемо його відбудовувати. Бажаю всім мирного неба та перемоги. Нехай весь наш потенціал використовується для відновлення та процвітання нашої країни, розвитку нових технологій і покращення якості життя кожного громадянина». Крім того, ректор провела міні-інтерактив питань-відповідей із випускниками.

випуск 2024випуск 2024

Серед почесних гостей сьогоднішнього заходу - Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, який також доєднався до вітань. У своєму виступі він наголосив на важливості здобутої освіти для майбутнього країни та висловив впевненість у тому, що випускники ЛНТУ зроблять значний внесок у розвиток Волині та України загалом. Він подякував студентам за їхню наполегливу працю та батькам за підтримку, побажавши всім випускникам успіхів у подальшій професійній діяльності та особистому житті.

випуск 2024випуск 2024випуск 2024випуск 2024випуск 2024випуск 2024

Після вітальних слів урочисто розпочалося вручення дипломів. Декани факультетів та їх заступники із гордістю вітали своїх випускників, з якими провели останні чотири роки, та офіційно оголошували про їхнє відрахування з числа студентів ЛНТУ.

Радісні, усміхнені та сповнені натхнення випускники впевнено виходили на сцену, щоб отримати свої дипломи. Ці документи підтверджують їхні знання, наполегливу працю та бажання бути кращими. Церемонія вручення символізувала їхні мрії, амбіції та готовність досягати нових життєвих вершин.

випуск 2024випуск 2024випуск 2024випуск 2024

Приємними дарунками для випускників стали музичні композиції у виконанні талановитих студенток Вікторії Павлів та Юлії Свирид. Їхня музика додала позитивного настрою особливий шарм і залишила глибоке враження у всіх присутніх.

Момент вручення супроводжувався аплодисментами від друзів, родичів та викладачів, які раділи разом досягненням кожного випускника. На завершення церемонії, кваліфіковані бакалаври та їхні наставники урочисто виконали гімн ЛНТУ.

випуск 2024випуск 2024випуск 2024випуск 2024випуск 2024випуск 2024випуск 2024