ЗА НОВІТНІМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ –
НА ЄВРОПЕЙСЬКУ ВИСТАВКУ

16–17 березня 2017 в Брюсселі (Бельгія) відбулася щорічна виставка лабораторного обладнання «Laborama». Виставка є міжнародною комунікаційною платформою для постачальників, підприємців, науковців, студентів та уряду, дає можливості ділитися новими розробками і практичним досвідом.

На запрошення фірми «Mikrooptik GmbH», яка співпрацює з кафедрою фізики та електротехніки Луцького НТУ, участь у виставці лабораторного обладнання взяв доцент кафедри фізики і загальної електротехніки Микола Хвищун. Окрім огляду виставкових стендів, спілкування з міжнародними практиками, відвідування семінарів, науковець отримав навики роботи з найсучаснішим обладнанням від фірми «Mikrooptik GmbH».

Наступну, вже 19-ту виставку заплановано на 15-16 березня 2018 року.

Реєстрація учасників розпочнеться з 2 жовтня 2017 року.

Більше фото та інформації можна знайти за посиланням: http://expo.laborama.be/nl/vakbeurs-laboratorium-professional

Микола Хвищун,
доцент кафедри фізики і загальної електротехніки