Захист дипломних робіт студентами спеціальності
«Комп’ютерні системи та мережі»

17-18 квітня вперше в Луцькому НТУ відбувся захист дипломних проектів студентами заочної форми навчання навчально-наукового центру післядипломної освіти зі спеціальності 7.05010201 – «Комп’ютерні системи та мережі».

13 випускників успішно захистили свої напрацювання, тематика яких була різноманітною: електронні навчальні посібники та їх компоненти, цифрова обробка сигналів та зображень, конструювання web-ігор, проектування локальних мереж, експертні системи тощо.

Серед випускників був і учасник АТО Олег Чохленко, який захистив дипломний проект на тему: «Тестуюча система для визначення профпридатності засобами мови VBA» під керівництвом Катерини Мельник.

Рішенням державної кваліфікаційної комісії студентам присвоєно кваліфікацію «інженер з комп’ютерних систем та мереж». Тепер вони мають право працювати на тих промислових підприємствах, організаціях, установах та навчальних закладах Волині та за її межами, де проектується, виготовляється, налагоджується, експлуатується або ремонтується комп’ютерна техніка.

Бажаємо випускникам успіху та професійних здобутків!

Світлана Лавренчук,
асистент кафедри комп’ютерної інженерії