ЗАКЛЮЧНЕ ВИПРОБУВАННЯ НА ФАХОВІСТЬ,
АБО

ЯК СТАТИ МАГІСТРОМ З ФІНАНСІВ

Публічний захист магістерських робіт зі спеціальності «Фінанси та кредит» вкотре відбувся у Луцькому національному технічному університеті. 20 студентів-магістрантів представили на суд державної екзаменаційної комісії та наукової спільноти університету ґрунтовні дослідницькі роботи, які охоплюють проблеми формування ринкових відносин, становлення та розвиток підприємництва в Україні, ефективне використання фінансових ресурсів суб’єктами господарювання, використання математичних методів і моделей в економіці, а також розроблення систем управління інноваційно-інвестиційними процесами в Україні. При їх підготовці студенти оволоділи практичними навичками наукової роботи, методами та інструментами досліджень, ознайомилися із сучасними вимогами до науково-дослідних робіт.

Захист робіт тривав кілька днів, а процедура була серйозною: магістранти презентували свої дослідження, супроводжуючи їх мультимедійними засобами, а обговорення перетворювалося на жваву дискусію, у якій взяли участь не лише члени ДЕК, але й самі студенти.

Переважна більшість робіт оцінена найвищим балом, а кілька студентів отримали можливість продовжити наукову роботу в аспірантурі. Кращими визнано роботи: Олени Панькевич та Ірини Сидорук (науковий керівник – професор Ірина Вахович), Юлії Довжик та Миколи Линя (науковий керівник – доцент Ірина Олександренко), Павла Коноваленка та Ніни Денисової (науковий керівник – доцент Мирослава Забедюк), Тетяни Назарчук (науковий керівник – доцент Світлана Пиріг).

Бажаємо магістрам-випускникам наукових та професійних досягнень. І щоб знання, отримані в університеті, неодмінно стали запорукою вагомих здобутків. Нехай щастить!

Колектив кафедри фінансів