Перейти до основного вмісту

До Дня усіх закоханих студенти-дизайнери ЛНТУ вирішили продемонструвати власну закоханість в улюблену справу і надихнути оточуючих на творчість та відчуття прекрасного.

Так, студенти кафедри архітектури і дизайну презентували виставку макетів «Закохані у дизайн», під науковим керівництвом доцента Наталії Скляренко.

Оглянули виставку ректор ЛНТУ Ірина Вахович та проректор з НПР та досліджень Олена Лютак. Вони відзначили професійність здобувачів освіти у тонкій кропіткій дизайнерській роботі та побажали натхнення на нові творчі здобутки.

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставка

«Бажаю вам бути закоханими у життя, в оточуючий світ, бо кохання – це таке світле гарне почуття, яке надихає і я впевнена, що воно надихало авторів цих макетів. Бажаю, щоби всі ми відчули радість перемоги наступного року і бажаю кожному з вас натхнення», - зауважила Олена Лютак.

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставка


Подякував науковцям кафедри архітектури і дизайну за надану студентам можливість реалізувати власний потенціал та творчі задуми декан ФАБД Олександр Андрійчук і звернувся до молоді: «Тут ви бачите роботи студентів 1 курсу, далі ці роботи будуть виконуватися вами за допомогою програм 3D моделювання. Тож я вам бажаю натхнення, мотивації і, звичайно, справжнього кохання».

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставка


Своєю чергою, доцент кафедри архітектури і дизайну Наталія Скляренко розповіла про те, що назва виставки досить символічна, бо представлені твори зроблені з любов’ю, зроблені власними руками тих студентів, які пропустили свій твір через свою душу.

Отож на виставці представлені іграшки-трансформери, виготовлення яких стало важливим завданням для майбутніх дизайнерів, адже ця робота наближає дизайн до промислового виробництва. Інша складова виставки – це макети інтер’єрів. Ця робота виявилася нелегкою для здобувачів, адже вони повинні були продумати власний дизайн до найменших дрібниць, підібрати необхідний матеріал та виготовити найбільш реалістичні деталі.

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставка


«Багато хто зі студентів називав цю роботу втіленням дитячої мрії, коли в дитинстві вони мріяли про створення власного іграшкового будиночку», - розповідає Наталія Скляренко.

Митці ознайомили присутніх зі своїми роботами, розповіли про те, який сенс вкладали у мистецький твір, які використовували матеріали та скільки часу витрачали на виготовлення робіт. Одночасно, присутні мали можливість побачити відео, на якому здобувачі відобразили власне творчий процес та технологію виготовлення іграшок.

ВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставкаВиставка