ЗАПОРУКА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ –
АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК!

26 жовтня нинішнього року викладачі кафедри обліку і аудиту разом зі студентами І–VІ курсів спеціальності «Облік і оподаткування» напряму підготовки «Облік і аудит» отримали заряд позитивного настрою, відвідавши боулінг-клуб Strike City. Боулінг вважають одним із найвеселіших і найбільш захоплюючих видів спорту, адже завдяки своїй простоті він нікого не залишає байдужим.

Боулінг, як вид спорту і відпочинку, наділений прекрасною рисою об’єднувати людей. Відповідно, для студентів даний захід став пропагандою активного відпочинку, а для першокурсників – ще й прекрасною нагодою познайомитися та налагодити товариські стосунки у дружньому колективі студентів-обліковців.

Спільно проведений час довів, що разом ми вміємо не лише навчатися, а й відпочивати!

Більше фото на сторінці кафедри «Облік і аудит» у Facebook: https://www.facebook.com/oia.lntu/?pnref=story

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту