Запрошуємо до участі у XXIII Міжнародній школі математичного моделювання
Запрошуємо аспірантів та науковців взяти участь у роботі ХХІІІ міжнародної школи математичного моделювання (23-th International Modeling School of AMSE-UAPL). Захід відбудеться у мальовничому селі Світязь Волинської області з 2 по 6 липня 2018 року.
Співзасновниками школи (конференції) є Українське інженерне товариство у Львові, науково-дослідний інститут метрології, вимірювальних і управляючих систем та Луцький національний технічний університет (кафедра електроніки та телекомунікацій).
Конференція складатиметься із 4 секцій зокрема:
Секція №1. Моделювання електротехнічних пристроїв і комплексів.
Секція №2. Моделювання фізичних процесів у електронних і радіотехнічних пристроях.
Секція №3. Моделювання процесів у термодинаміці, механіці, хімічній інженерії.
Секція №4. Моделювання суспільних та економічних процесів.
Оргкомітет конфереції