Ви студент, аспірант, молодий науковець, громадський діяч або представник молодіжного об'єднання Луцької територіальної громади?

Цей захід для вас!

молодіжний форум

«Молодіжний науковий форум» - це захід для презентації ваших досліджень, обміну знаннями, налагодження співпраці з іншими молодими науковцями, громадськими діячами та представниками молодіжних об'єднань Луцької територіальної громади.

На форумі ви зможете:

·  Презентувати свої дослідження та напрямки діяльності;

·  Зустрітися з молоддю, яка працює на розвиток Луцької територіальної громади;

·  Налагодити співпрацю;

·  Отримати цінні знання та навички.

Зустрічаємось 16 травня 2024 року о 11:00 в аудиторії №1 Луцького національного технічного університету.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdSuek9ZyqyLhn6-HKWpD6s2e-RlQp…

Участь у форумі безкоштовна.

Доповідь до 5 хвилин.

Формат заходу: Очний.

Дедлайн реєстрації: 10.05.2024 року.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до координаторів - Павло Мазилюк (+38066 666 3877), Данило Яловенко (+38095 604 6246).