Прес-анонс

28 липня курсанти кафедри військової підготовки Луцького національного технічного університету по завершенню навчального збору та вивчення навчальної програми складатимуть присягу на вірність народові України. Потому вони отримають військове звання молодшого лейтенанта запасу.

Зокрема, це перший випуск курсантів військової кафедри в історії Луцького НТУ та Волинського краю. На заході будуть присутні: адміністрація ЗВО і ректор Петро Савчук, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, представники Генерального штабу Збройних сил України, начальник Луцького гарнізону полковник Роман Кулик, начальник Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Павло Боснюк, начальник Луцького прикордонного загону Микола Скарвінко. Серед запрошених гостей - голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко та народний депутат України Степан Івахів.

Святковий та урочистий настрій присутнім створюватиме Козацьке Стрілецьке Братство.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення заходу! Обов’язкова попередня акредитація, організовуємо доїзд до місця проведення дійства.

Що: перший випуск курсантів військової кафедри Луцького НТУ;

Де: м. Луцьк, вул. Польова, 45 (район КХП №2);

Коли: 28 липня о 10:00 (збори для ЗМІ - 9:00 біля входу до центрального корпусу Луцького НТУ).

Деталі: (095) 869 – 37 – 63 – Олександра Містюк.