Запрошуємо на тренінги від Кевіна Поповіча та Паора Стенлі у сфері стартапів та підприємництва.

Реєстрація: https://forms.gle/rKcr1iHT21uVjxTm9

«Світ стартапів та подолання перепон» від Kevin Popovic відбудеться 05.02 о 19:00 в режимі онлайн із синхронним перекладом.

Кевін Поповіч - стратег і маркетолог з багаторічним досвідом у сфері комунікацій та інновацій,  професор університету у Сан Дієго, Каліфорнія, засновник та провідний експерт у декількох агентствах з маркетингових стратегій (The Idea Guy, UC San Diego Design Lab та Market Ready Index). Автор бестселлера «Satellite Marketing: Using Social Media to Create Engagement».

«Світові тренди у сфері стартапів» від Паора Стенлі відбудеться 06.02 о 19:00 в режимі онлайн із синхронним перекладом.

Паора Стенлі з 2016 року є CEO у Te Runanga O Ngai te rangi Iwi Trust (TRONIT) і також CEO Ngai te rangi Settlement Trust (NST), що є комерційним підрозділом компанії Ngai te rangi Iwi. Також Стенлі є учасником приватних компаній та має досвід роботи на різноманітних державних посадах, включаючи NZ Gambling Commission, комітети Pharmac, ACC та Broadcasting Standards Authority.

Навчання стартує в межах проєкту  «UKRAINIAN REINTEGRATION BY ALUMNI 2.0» (UK-RAIN-A 2.0), що направлений надати наставницьку та коучингову підтримку вразливим верствам населення Львівщини у реалізації проєктів.

Долучайтесь до навчання, кількість місць обмежена!

Проєкт реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні #Exchange Programs Alumni - Ukraine.