Запрошуємо охочих долучитися до відкритих економічних лекцій від професорів Гданського університету (Польща).

Онлайн-зустрічі відбуватимуться на платформі MS Teams у вибрані вівторки впродовж квітня-травня 2024 року.

Відкриті лекції стосуються різних аспектів економічної сфери.

Лекції

Програма циклу:

19.03: «Схильність до ризику і що з цього випливає, або як поведінкова економіка допомагає не потрапити в пастку у фінансових рішеннях / Skłonność do ryzyka i co z niej wynika, czyli jak ekonomia behawioralna pomaga nie wpaść w pułapkę w decyzjach finansowych».

Лекцію проводить: д-р Elżbieta Babula, кафедра мікроекономіки.

Модератор: д-р хаб. Anna Blajer - Gołębiewska

09.04: «Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) - що це означає для компанії та її середовища? / Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) - co oznacza dla przedsiębiorstwa i jego otoczenia?».

Лекцію проводить: dr hab. Barbara Pawłowska, prof. UG, Katedra Ekonomiki

Модератор: dr hab. Anna Blajer - Gołębiewska

16.04: «Як функціонують валютний і фондовий ринки, тобто від заощаджень до інвестування (або азартних ігор) / Jak funkcjonuje rynek walutowy i giełdowy, czyli od oszczędzania do inwestowania (lub hazardu)».

Лекцію проводить: dr Monika Szmelter, Katedra Biznesu Międzynarodowego, Zakład Międzynarodowych Rynków Finansowych

Модератор: dr hab. Leszek Czerwonka, prof. UG

14.05: «Принципи створення візуальної айдентики. Як створити назву, слоган і кольори бренду? / Zasady tworzenia tożsamości wizualnej. Jak kreować nazwę, slogan i kolory marki?»

Лекцію проводить: dr hab. Joanna Bednarz, prof. UG, Katedra Biznesu Międzynarodowego Zakład Handlu Zagranicznego

Модератор:dr Sylwia Machowska-Okrój

28.05: «Від холодильника до мережі магазинів, або Логістика в теорії та на практиці / Od lodówki do sieciówki, czyli logistyka w teorii i praktyce».

Лекцію проводить: dr Leszek Reszka, prof. UG, Katedra Logistyki

Модератор: dr hab. Leszek Czerwonka, prof. UG

Доєднатися можна за посиланням або qr-кодом на оголошенні: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_OWNmNGI0MjUtZWQzNy00MzVhLWJkYjEtM2FiMzJhOWMwY2Vm%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22b2b950ec-1ee3-4d9d-ac5e-4dd9db5e0b73%22%2c%22Oid%22%3a%22d2de43ac-467e-442d-a2bf-f37cb53e9c43%22%7d