Запрошуємо на «Тиждень спорту» у Луцькому НТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбудеться «Тиждень спорту». Так, з 18 по 23 листопада у ЗВО пройде низка тематичних заходів, починаючи від науково-практичних конференцій, закінчуючи спортивними змаганнями.

Зокрема, кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я запрошує охочих взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи підготовки спортсменів високої кваліфікації з метань, через призму діяльності», що відбудеться 18-20 листопада.

21 листопада об 11:00 у головному корпусі Луцького НТУ відбудеться відкриття навчальної лабораторії «Анатомії та фізіології людини».

22 листопада технологічний факультет та кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я чекають абітурієнтів на Дні відкритих дверей.

22-23 листопада об 11:00 у спорткомплексі університету пройде Міжнародний волейбольний турнір серед чоловічих студентських команд «Кубок ректора – 2019». До складу команд-учасників увійшли: Луцький НТУ; Тернопільський національний педагогічний університет ім.. В. Гнатюка; Барановицький державний університет (Білорусь); спортивний клуб «Спартакус» (Польща).

Інформаційний відділ Луцького НТУ