Запрошуємо на V зимовий науковий сезон Школи бізнесу у Луцькому НТУ

Уже невдовзі у Луцькому НТУ стартує V зимлва Школа бізнесу для учнів шкіл, студентів коледжів та технікумів. Триватиме захід із 22 по 25 лютого та включатиме тренінги професійного спрямування, роботу у командах (пошук та розробка бізнес-ідей), зустріч зі студрадою, екскурсії на підприємства Луцька, презентації бізнес-ідей підприємцям-експертам, фінал конкурсу та офіційне закриття школи із нагородженням учасників.

На молодь чекають три дні повного занурення у теми:

ізнесу і підприємництва;

собистого та командного лідерства;

аркетингу цінностей;

іжнародного лідерства;

кості та безпечності продукції.

Участь та проживання для учасників школи безкоштовна.

Як долучитися:

1.зареєструватися до 15 лютого https://forms.gle/Zg9HNHVwTYKyB2Ay7;

2.лайкнути та зробити репост повідомлення про Школу;

3.приєднятися до факультету бізнесу в Instagram;

4.прибути до Луцького НТУ для участі в Школі бізнесу 22 лютого).

«Шановні старшокласники! Запрошуємо на V Зимову школу бізнесу в Луцький національний технічний університет!!! Буде надзвичайно цікаво! Матимете можливість на 3 дні зануритися в атмосферу студентства, познайомитися з викладачами, отримати нові знання! Інвестуйте цей час в себе», - закликає декан факультету бізнесу Надія Хвищун.