Шановні колеги!

Луцький Національний  Технічний Університет

(Україна)

Запрошують Вас, взяти участь у роботі

Міжнародної науково-практичної конференції

«ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ ВИСОКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ З МЕТАНЬ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ ДІЯЛЬНОСТІ»,

яка відбудеться 18-20 листопада 2019 року

Мова конференції – українська, російська, англійська. Участь безкоштовна. Витрати на проїзд, проживання та харчування в період роботи конференції беруть на себе учасники або сторона, яка направляє. За підсумками роботи планується видати електронний збірник матеріалів конференції. Матеріали приймаються до публікації після попереднього рецензування. Місце проведення: кафедра фізичної культури, спорту та здоров?я Луцького національного технічного університету, Україна, м. Луцьк, вул. Львівсьска, 75.

ФОРМАТ УЧАСТІ: очний (публікація матеріалів, участь в якості доповідача або слухача); заочний (публікація матеріалів).

Заявка на участь в науковій конференції

«Проблеми та перспективи підготовки спортсменів високої кваліфікації з метань через призму діяльності»

• П.І.Б. повністю
  • Місце роботи
  • Посада
  • Вчений ступінь і звання
  • Формат участі (доповідач, слухач, заочне)
  • Контактний телефон учасника в міжнародному форматі (+ ХХХ ...)
  • Тема доповіді

ВИМОГИ ДО МАТЕРІАЛІВ: Кількість авторів – не більше двох. Формат сторінки А4, шрифт – Тimes New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал –одинарний, поля: ліве, праве, верхнє і нижнє – 20 мм. Структура матеріалів: Прізвище та ініціали автора; вчений ступінь та вчене звання (при наявності); скорочене найменування організації і назва міста в дужках, де працює автор; вирівнювання по правому краю. Назва матеріалів прописними (великими) буквами, вирівнювання по центру. Основна частина, вирівнювання по ширині, абзацний відступ –10 мм. Посилання на літературні джерела (не більше 5) розташовуються в тексті у квадратних дужках з використанням арабських цифр, оформляються відповідно до ГОСТ 7.1-2003 (приклади по посиланню http://www.sportedu.by/wp-content/uploads/2018/02/ GOST-7.1-2003.pdf).

Подати свою заявку можна тут.

Зразок оформлення:

Іванов І.І.

кандидат педагогічних наук,

доцент Луцький НТУ (Луцьк)

ІСТОРІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Текст ... ... .... [1].

Література: 1. ... ...

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА:

10.00-11.00  Реєстрація учасників конференції.

11.00-13.00 Відкриття конференції. Пленарне засідання.

13.00-13.45 Кава-брейк

13.45-16.00 Пленарне засідання.

Підведення підсумків конференції.

КОНТАКТИ: Бакіко Ігор Володимирович, Кафедра фізичної культури, спорту та здоров?я, координатор bakiko_igor@mail.ru, +380507725274.

За бажанням можна опублікувати статті у фаховому видані «Фізичне виховання, спорт і культура здоров?я у сучасному суспільстві».

Email: https://eenu.edu.ua