Запрошуємо випускників Луцького НТУ на вручення дипломів бакалавра

Довгоочікуваний день для студентської родини Луцького НТУ настав. Після чотирьох років навчання,  плідної роботи та відповідальної підготовки, вам вдалося успішно захистити дипломні роботи і отримати омріяний документ про здобуття освітнього рівня бакалавр.

Розуміючи, що карантинні заходи у державі внесли свої корективи у святковий день, ми намагаємося зробити захід таким, аби він запам’ятався і водночас відкрив нові можливості для молоді.

Отож, у суботу 25 липня, чекаємо випускників бакалаврів Луцького НТУ на площі біля корпусу «Б», що на вулиці Львівській, 75. О 12:00 відбудеться урочисте вручення дипломів, за участі ректора Петра Савчука, деканів факультетів та завідувачів кафедр. Для того, аби унеможливити ймовірне поширення інфекції та дотриматися усіх заходів безпеки, випускники кожного факультету повинні прибути на визначену годину:

12:00 – факультет фінансів, обліку, лінгвістики та права;

12:30 – машинобудівний факультет;

13:00 – факультет екології, туризму та електроінженерії;

13:30 – факультет бізнесу;

14:00 – технологічний факультет;

14:30 – факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій;

15:00 – факультет архітектури, будівництва та дизайну.

Крім того, випускники мають можливість отримати професійні консультації стосовно працевлаштування, відкриття власного бізнесу та вступу до магістратури. Для цього, впродовж дня функціонуватимуть локації за участі фахівців Волинського обласного центру зайнятості, бізнес-інкубатора та приймальної комісії Луцького НТУ.

Обов’язковий атрибут заходу – хороший настрій!