Засідання планового ректорату в Луцькому НТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату. Відтак, розпочався захід із привітання декана технологічного факультету Олега Заболотного із днем народження, який він святкував напередодні. Під оплески присутніх, ректор Петро Савчук висловив колезі глибоку повагу та вдячність за високий професіоналізм і результативну роботу.

Далі засідання перейшло у робочий режим. Першою виступила проректор із науково-педагогічної роботи Олена Ковальчук. Вона повідомила, що підготовка до поїздки в університети Словаччини для закріплення угоди про співпрацю з отримання студентами Луцького НТУ подвійних дипломів уже завершується.  Після обговорення деталей візиту та узгодження поточних питань, Олена Ковальчук зауважила, що програма Європейського Союзу Ерасмус+, що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту запрошує викладачів напрямку «менеджмент» Луцького НТУ пройти стажування у Політехнічному Інституті Браганси упродовж 5 днів у другому семенстрі 2019/2020 н.р.(участь у міжнародному тижні працівників 11-15 травня 2020). Головною умовою для поїздки є володіння англійською мовою на рівні В2. Як зауважила декан факультету бізнесу Луцького НТУ Надія Хвищун, між викладачами буде проведено конкурс на основі якого обереться найдостойніший кандидат.

Своєю чергою, ректор наголосив на актуальності налагодження міжнародних зв’язків для університету та розширенні зовнішнього партнерства. Також Петро Савчук зауважив, що цими вихідними колектив Луцького національного технічного університету відвідав два потужних санаторії Закарпаття і наголосив, що поїздка мала не лише оздоровчо-розважальний характер, а й принесла нашому закладу нових партнерів. Так, Лариса Поліщук відзначила, що кафедра туризму та готельно-ресторанної справи підписали договір про співпрацю із санаторіями «Боржава» (с. Довге) та «Теплиця» (м. Виноградів). Відтепер ці заклади будуть приймати  на практику та навчати наших студентів спеціальності «готельно-ресторанна справа».

Потому, членам ректорату було представлено нову працівницю університету, яка відповідатиме за художню самодіяльність та культурну складову нашого ЗВО. Тож відтепер Луцький НТУ має художнього керівника – Гапонюк Олену Володимирівну. Щиро вітаємо колегу у нашій великій університетській родині!

Насамкінець ректор зауважив, що підходять до завершення ремонтні роботи у Любешівському технічному коледжі Луцького НТУ. Він подякував усім, хто долучився до процесу та наголосив на перспективі проведення внутрішніх ремонтних робіт і облагородженні корпусів закладу уже найближчим часом.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ