«Заслужені»: у Луцькому НТУ присвоїли почесні звання

Вчена рада Луцького НТУ затвердила перелік науковців, яким будуть присвоєна почесні звання. Так, про умови отримання почесного звання поінформувала проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук, вона ж озвучила перелік претендентів.

Згодом, присутні на засіданні, шляхом таємного голосування, підтримали усіх запропонованих кандидатів. Відтак, Заслуженими професорами ЛНТУ стануть: завідувач кафедри аграрної інженерії ім.. Г.А.Хайліса, д.т.н., професор Володимир Федорович Дідух; к.е.н, професор Ігор Володимирович Кривов’язюк; д.е.н., професор Любов Григорівна Ліпич; завідувач кафедри маркетингу, к.е.н., професор Валентина Олександрівна Морохова.

Серед Заслужених викладачів ЛНТУ: старший викладач Любешівського технічного фахового коледжу ЛНТУ Марія Василівна Баховська; д.т.н., професор кафедри автомобілів і транспортних технологій Віктор Іванович Захарчук, викладач профільних дисциплін Михайлевич Світлана Григорівна; к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Алла Московчук; к.т.н., доцент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Петро Антонович Пех; д.е.н., професор кафедри економіки Надія Терентіївна Рудь; к.політ.н., доцент кафедри соціогуманітарних технологій Олександр Іванович Ситник та к.т.н., доцент, завідувач кафедри будівництва та цивільної інженерії Ольга Анатоліївна Ужегова.

Звання Заслуженого працівника ЛНТУ отримають: завідувач лабораторіями кафедри прикладної механіки та мехатроніки Ростислав Павлович Голодюк, інспектор факультету бізнесу і права Неля Володимирівна Дейна, провідний фахівець вченої ради Світлана Олександрівна Лігерко; провідний фахівець приймальної комісії Руслана Станіславівна Шульгач.

Відділ іміджу та промоції