Завершилися перші курси з підготовки до екзамену на рівень В2

Bідбувся заключний і найбільш хвилюючий етап навчання на курсах англійської мови з підготовки до екзамену на рівень В2 - тестування. Слухачами курсів були переважно викладачі нашого університету, котрі старанно навчалися і це радує нас.

Звичайно, в цьому є і заслуга викладача курсів – Олени Ковальчук, д.пед.наук, професора кафедри української та іноземної лінгвістики Луцького НТУ: правильна методика викладання, зручний навчальний графік і добре підібрані навчально-методичні матеріали.

Слухачам курсів, які успішно впоралися з навчальною програмою і здали тест буде вручено сертифікат про рівень володіння англійською мовою.

Бажаємо їм подальших творчих здобутків і якнайшвидшого використання англійської мови на практиці. А потенційних слухачів чекаємо з вересня на курсах для тестування і запису на осінній семестр.

Також, з 4.07 по 10.07 були проведені курси з іноземної мови «Підготовка до здачі екзамену ЗНО». Заняття проводила Анжеліка Яновець, к.філ.н., ст. викладач кафедри української та іноземної лінгвістики Луцького НТУ. В програмі курсів були присутні тести з минулих років ЗНО, які допомогли якісно підготуватися слухачам до здачі екзамену.

Тамара Максимчук, провідний фахівець відділу неперервного навчання