«Збідніло б людство без бібліотек!»

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди професійного свята в читальному залі бібліотеки Луцького НТУ відбувся тематичний захід «Бібліотека – це скарбниця багатств людського духу».

Розпочалося свято з читання художнього слова, яке підготували студенти Владислав Крутній та Олена Шнайдер.

Працівники бібліотеки розповіли студентам про походження книг, про становлення друкарської справи та бібліотек у світі, в Україні та на Волині зокрема. Також була наведена історична довідка і про бібліотеку Луцького НТУ.

Про особливості щоденної праці бібліотекаря, про значення книг у професійному житті, про співвідношення новітніх технологій та вічної паперової традиції розповів гість заходу – член Національної спілки письменників України, бібліотекар-бібліограф Рівненського державного інституту культури Сергій Синюк. Майбутнім менеджерам, маркетологам та інженерам запрошений побажав широкого виходу на міжнародні ринки: «Пам’ятайте, що міжнародна співпраця вимагає знань не лише своєї справи. Щоб досягти неодмінного успіху, необхідно достеменно знати культуру того ринку, з яким працюєте». Цитував Сергій Синюк і власну поезію.

«Зичу вам тільки кращих надходжень не лише в бібліотеці, а й у житті», –вітав невтомних бібліотекарів проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах, вручивши подяку начальнику відділу обслуговування Людмилі Новак.

Галина МИКИТЮК