ЗДОБУТТЯ ДОСВІДУ З ОХОРОНИ ПРАЦІ
НА «МОДЕРН-ЕКСПО»

Студенти напряму підготовки «Охорона праці» Луцького НТУ відвідали СП ТОВ «Модерн-Експо».

Захід організовано для студентів 1-4 курсів за активним сприянням керівника практик від центру ділового студента Худицької Ольги Леонідівни,  кураторів груп спеціальностей «Охорона праці» та «Цивільна безпека»: Олени Вісин, Валентини Федорчук-Мороз, Лариси Бондарчук та Миколи Рудинця.

СП ТОВ «Модерн-Експо» – одне з найбільших ринкоутворюючих підприємств Луцького району, чисельність працюючих якого становить понад 2500 осіб. Компанія є провідним виробником і постачальником торгового обладнання в Центральній і Східній Європі.

Перед  початком екскурсії студентів ознайомили з діяльністю підприємства, інженер СУОП Ігор Павловський провів вступний інструктаж, повідомивши студентам правила поводження на підприємстві.

Асистент департаменту виробництва Юлія Баськова розпочала екскурсію з виставкової та офісної чистин компанії. Тут присутні мали змогу ознайомитись із зразками продукції, яку виробляє підприємство, та на власні очі побачити офіси, облаштовані за принципом «відкритих». Тобто працівники – менеджери, дизайнери, конструктори та їх керівники, розміщуються в одному великому приміщенні, яке розділене скляними перегородками на декілька секторів. Це спрощує комунікацію між працівниками і підвищує ефективність їхньої роботи.

У виробничій частині підприємства, яка охоплює вісім цехів, пані Юлія розповіла присутнім про всі етапи виробничого процесу – від надходження сировини та її обробки до отримання готової продукції, її укладання та відправки на склад. Особливістю підприємства є облаштовані зони відпочинку для працівників, в тому числі і в самих цехах. Студенти під час екскурсії побачили робочі місця працівників підприємства та ознайомились з умовами праці.

Майбутні фахівці побачили в дії саме підприємство, високий рівень організації охорони праці. Учасники екскурсії також мали змогу отримати відповіді на питання, які в них виникли в ході заходу.

Колектив кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ висловлює слова вдячності керівництву СП ТОВ «Модерн-Експо» за можливість ознайомлення студентів з технологічними процесами підприємства та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Микола Рудинець,
доцент кафедри туризму та цивільної безпеки