Перейти до основного вмісту

Здобувачі ЛНТУ взяли участь у тренінгу із цифрової дипломатії

15 січня, відбулася перша лекція на тему «Вступ до цифрової дипломатії»/ “Introduction to Digital Diplomacy”  із серії тренінгів  для послів дипломатії "Diplomacy Ambassadors Trainings", у якій взяли участь здобувачі Луцького національного технічного університету.  Тренінг відбувся за проектом Erasmus+ KA220 "Платформа цифрової дипломатії та інклюзивних досліджень миру для молоді"/"Digital Diplomacy and Inclusive Peace Studies Platform for Youth". Головним спікером онлайн-тренінгу був Ахмет Кіргін (Ahmet Kirgin) – лектор, керуючий директор  PENGUIN ACADEMY UG Управління проектами та консалтинг із Німеччини.
Фото

ФотоФотоФото


Відтак, основною темою обговорення на онлайн зустрічі була цифрова дипломатія, її переваги та недоліки. Також лектор показав процес диджиталізації та створення акаунтів у соцмережах на прикладі посольств різних країн світу.

Фото


 

Фото


Крім того, під час тренінгу були підняті теми важливості менеджменту в сфері дипломатії, Telegram в Україні як приклад цифрової дипломатії,особливості інформаційного менеджменту,   культурних центрів країн, їх важливість у дипломатії, а також порівняльні можливості бідних та багатих країн.

Фото