29.11.2023 он-лайн відбулася зустріч з доктором економічних наук, заслуженим науково-педагогічним працівником НУБІП України, автором і співавтором понад 250 наукових та науково-методичних праць, а наразі гостьовим професором Державного університету м. Еймс (англ. Ames), штат Айова, США Тетяною Прокопівною Кальна-Дубінюк.

Лекція

Тетяна Прокопівна Кальна-Дубінюк є розробницею дорадчої системи поширення сільськогосподарських знань та інформації, застосування динамічних моделей та інтерактивних консалтингових систем для прийняття науково-обґрунтованих рішень в туризмі та дорадництві, розробці електронної дорадчої системи е-Дорада в Україні для поширення знань і інформації в різних галузях виробництва та туризмі. Вона веде аспірантів, керує та виконує держбюджетні наукові тематики. Професор є членом міжнародних асоціацій Європи (ЕSЕЕ) і світу (AIAEE) з екстеншн освіти та міжнародної федерації з домашньої економіки (IFHE), член міжнародної МБА організації AGRIMBA, член міжнародного Фулбрайтівського товариства, приймає участь у семінарах всесвітньої сільськогосподарської організації FAO. Член Наукової ради з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, секретар комісії Мінагрополітики України по сертифікації дорадників та експертів-дорадників в Київській області. Наразі є гостьовим професором Державного університету м. Еймс (англ. Ames), штат Айова, США.

Лекція

Доволі змістовним був виклад матеріалів з наведенням конкретних прикладів. Нею зазначено важливість міжнародного туризму, окреслено його особливості для штату Айово та України, зроблено порівняння української, європейської та американської практики міжнародного туризму.

На зустріч були запрошені здобувачі та аспіранти Луцького національного технічного університету за першим (бакалаврським), другим (магістерським) та третім (науковим) рівнями вищої освіти з ОП «Логістика», «Підприємництво та бізнес-адміністрування», «Економіка підприємства», «Публічне управління та адміністрування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, державний університет «Житомирська політехніка», НУБІП. Загалом було більше 55 представників з різних університетів України.

ЛекціяЛекція

На заході були присутні викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та логістики, які є керівниками дисертацій та магістерських робіт здобувачів освіти були присутні на цьому заходів, зокрема професор Оксана Полінкевич, професор Любов Ліпич, викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування доцент Вікторія Дорош, професор Олена Кузьмак.

Лекція

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики