23.02.2024 р. викладачі факультету бізнесу та права, а також здобувачі ОП «Підприємицтво та бізнес-адміністрування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (першого, другого та третього рівнів вищої освіти) та «Фінанси, банківська справа та страхування» (другого та третього рівня вищої освіти) долучилися до зустрічі з Ігорем Любашенко, директором ТОВ «Українські страхові технології», директором музею страхового ринку України, головою постійно діючої комісії ГО Страховий захист по ринку ОСЦПВВНТЗ.
![ПТЛ](/sites/default/files/inline-images/IMG_3062_0.jpeg)
![ПТЛ](/sites/default/files/inline-images/IMG_3061_2.jpeg)
Зустріч була організована кафедрою фінансів, обліку та банківської справи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка професором Віктором Тринчуком. Ним проведена гостьова лекція «Інформаційні технології у страхуванні».
Ігор Любашенко зазначив, що варто досконало володіти SQL, уміти проводити актуарні розрахунки, програмувати. Лектор навів приклади використання програм та показав найпростіші коди у програмі SQL. За таких умов випускники матимуть конкурентні переваги на ринку праці.
![ПТЛ](/sites/default/files/inline-images/IMG_3063_0.jpeg)
![ПТЛ](/sites/default/files/inline-images/IMG_3065.jpeg)
![ПТЛ](/sites/default/files/inline-images/IMG_3064_0.jpeg)
Ця зустріч стала не просто обміном досвідом з інформаційних технологій, а справжнім відкриттям нових світоглядних орієнтирів, надаючи унікальний шанс заглянути у глибини інформаційних технологій. Професор Олена Кузьмак, професор Любов Ліпич, професор Оксана Полінкевич, доцент Вікторія Дорош активно долучилися до обговорення проблематики інформаційних технологій в страхуванні.
Величезна Подяка Ігорю Любашенко та професору Віктору Тринчуку за гостьову лекцію та всім учасникам за активну участь!
Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики