23.02.2024 р. викладачі факультету бізнесу та права, а також здобувачі ОП «Підприємицтво та бізнес-адміністрування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (першого, другого та третього рівнів вищої освіти) та «Фінанси, банківська справа та страхування» (другого та третього рівня вищої освіти) долучилися до зустрічі з Ігорем Любашенко, директором ТОВ «Українські страхові технології», директором музею страхового ринку України, головою постійно діючої комісії ГО Страховий захист по ринку ОСЦПВВНТЗ.

ПТЛ ПТЛ

Зустріч була організована кафедрою фінансів, обліку та банківської справи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка професором Віктором Тринчуком. Ним проведена гостьова лекція «Інформаційні технології у страхуванні».

Ігор Любашенко зазначив, що варто досконало володіти SQL, уміти проводити актуарні розрахунки, програмувати. Лектор навів приклади використання програм та показав найпростіші коди у програмі SQL. За таких умов випускники матимуть конкурентні переваги на ринку праці.

ПТЛПТЛПТЛ

Ця зустріч стала не просто обміном досвідом з інформаційних технологій, а справжнім відкриттям нових світоглядних орієнтирів, надаючи унікальний шанс заглянути у глибини інформаційних технологій. Професор Олена Кузьмак, професор Любов Ліпич, професор Оксана Полінкевич, доцент Вікторія Дорош активно долучилися до обговорення проблематики інформаційних технологій в страхуванні.

Величезна Подяка Ігорю Любашенко та професору Віктору Тринчуку за гостьову лекцію та всім учасникам за активну участь!

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики