ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ-ФІНАНСИСТІВ
З ОСОБЛИВОСТЯМИ ВЕДЕННЯ СТРАХОВОГО БІЗНЕСУ

У рамках проведення тижня фінансової грамотності («Global Money Week-2017») під гаслом «Вчися. Бережи. Заробляй» (Learn. Save. Earn.) 27 березня та 31 березня для студентів-фінансистів груп ФК-21, ФКС-21 та ФБСм-51 відбулося знайомство з фінансовою діяльністю комерційної компанії регіонального офісу № 1 у м. Луцьку ПрАТ СК «ПЗУ Україна».

Спеціалісти зі страхування, зокрема, директор відділення, ознайомили студентів з особливостями страхового бізнесу в Україні, вказали на ключові моменти у його веденні, зазначили, що основою діяльності є чесність та відмінне знання пропонованого продукту. Також звернули увагу на такі практичні моменти у роботі як заповнення страхових полісів та іншої робочої документації.

Фінансистів-бакалаврів, які почали вивчати страхування, цікавило, як формується відсоток, за яким страхують; чи є випадки шахрайства у цій сфері і як їх уникнути; який найбільш цікавий об’єкт, на погляд фахівців, їм вдавалося страхувати; як політичні події вплинули на це вид бізнесу тощо.

У цілому можна відзначити практичну цінність таких екскурсій для студентів, оскільки вивчене під час теоретичного викладення матеріалу закріплюється практичним досвідом спеціалістів. Висловлюємо вдячність директору регіонального офісу № 1 у м. Луцьку ПрАТ СК «ПЗУ Україна Людмилі Сірчук за цікаву та корисну екскурсію.

Олена Потьомкіна,
доцент кафедри банківської справи,