Весняний семестр для здобувачів старших курсів освітніх програм «Комп’ютерна інженерія» та «Кібербезпека» має невід’ємну та важливу складову – практичну підготовку, що дає змогу поглибити та розвинути компетентності, які є вкрай важливими для їхнього майбутнього професійного розвитку. Тому НПП кафедри періодично знайомлять здобувачів з представниками ІТ-фірм, які мають свої офіси в регіоні. Такі зустрічі допомагають не лише розширювати знання, бути в курсі актуальних технологій, але й визначитися з місцем майбутньої практики чи фахового тренінгу.

3 квітня 2024 року кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки ЛНТУ організувала лекцію-знайомство з Михайлом Яцишиним – технічним директором фірми Mirko.

ФКІТ ФКІТ

Традиційно, гість розповів про себе, свою фірму та її діяльність.

Mirko – аутсорсингова ІТ-компанія, яка пропонує широкий спектр послуг у сфері розробки та підтримки веб-сайтів, платформ, CRM систем, а також мобільних додатків для операційних систем Android та iOS. Фірма має офіси в Україні та Естонії, співпрацює з клієнтами ринку ЄС, США, Канади, Австралії. Вони мають успішно реалізовані проєкти в різних сферах: охорона здоров’я, фітнес, електронна комерція, бронювання, FinTech, EdTech, CRM та ERP-системи тощо.

ФКІТ ФКІТ

Цікаво було дізнатися про проєкт в сфері охорони здоров’я, що надає французьким лікарям можливість здійснювати онлайн-консультування пацієнтів, адже для його реалізації потрібно вирішити ряд не лише технічних, але й юридичних питань, особливо важливою його складовою є кібербезпека.

Не менш цікаві рішення, які містили вбудовані алгоритми штучного інтелекту, спонукали публіку до діалогу з гостем.

ФКІТ ФКІТ

Здобувачі періодично чують під час навчального процесу про важливість зелених технологій, про вплив людської діяльності на навколишнє середовище, а під час розмови з Михайлом вони побачили практичний приклад реалізації ІТ-проєкту в цій сфері.

Після таких зустрічей здобувачі стають більш мотивованими та залученими до навчального процесу, адже розуміють зв’язок між тим, що вивчають на заняттях, та тим, що потрібно на робочому місці.

ФКІТ

Дякуємо Михайлу Яцишину за проведення цікавої та інформативної лекції та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Світлана Лавренчук, доцент кафедри КІ та КБ