05 грудня відбулася зустріч здобувачів другого магістерського рівня ОП «Комп’ютерна інженерія» з головою Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЛНТУ Миколою Поліщуком, який розповів про діяльність, здобутки, реалізовані проєкти та заходи, а також про умови участі у науковому товаристві.
![Компʼютерна інженерія](/sites/default/files/inline-images/IMG_9524.jpeg)
![Компʼютерна інженерія](/sites/default/files/inline-images/IMG_9523.jpeg)
Метою Наукового товариства є допомога особам, які навчаються, у їхньому розвитку як науковців, як багатогранних, творчих та цілісних особистостей. Таким чином, головне завдання Наукового товариства можна охарактеризувати як всебічний розвиток особистостей учасників товариства.
![Компʼютерна інженерія](/sites/default/files/inline-images/IMG_9525.jpeg)
![Компʼютерна інженерія](/sites/default/files/inline-images/IMG_9526.jpeg)
![Компʼютерна інженерія](/sites/default/files/inline-images/IMG_9527.jpeg)
![Компʼютерна інженерія](/sites/default/files/inline-images/IMG_9528.jpeg)
Микола Поліщук зауважив, що наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених - це не бюрократична організація на паперах, а справжнє коло однодумців, інтелектуальних молодих людей, з яких формується основа успішної науки, і як наслідок - міцної держави!
У кінці зустрічі Микола Поліщук спонукав долучатись до товариства, а також запросив на наступне засідання студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЛНТУ.
![Компʼютерна інженерія](/sites/default/files/inline-images/IMG_9532.jpeg)
![Компʼютерна інженерія](/sites/default/files/inline-images/IMG_9531.jpeg)
![Компʼютерна інженерія](/sites/default/files/inline-images/IMG_9530.jpeg)
![Компʼютерна інженерія](/sites/default/files/inline-images/IMG_9529.jpeg)
Завідувач кафедри КІ та КБ
проф. Наталія Чернящук