05 грудня відбулася зустріч здобувачів другого магістерського рівня ОП «Комп’ютерна інженерія» з головою Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЛНТУ Миколою Поліщуком, який розповів про діяльність, здобутки, реалізовані проєкти та заходи, а також про умови участі у науковому товаристві.

Компʼютерна інженеріяКомпʼютерна інженерія

Метою Наукового товариства є допомога особам, які навчаються, у їхньому розвитку як науковців, як багатогранних, творчих та цілісних особистостей. Таким чином, головне завдання Наукового товариства можна охарактеризувати як всебічний розвиток особистостей учасників товариства.

Компʼютерна інженеріяКомпʼютерна інженеріяКомпʼютерна інженеріяКомпʼютерна інженерія

Микола Поліщук зауважив, що наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених - це не бюрократична організація на паперах, а справжнє коло однодумців, інтелектуальних молодих людей, з яких формується основа успішної науки, і як наслідок - міцної держави!

У кінці зустрічі Микола Поліщук спонукав долучатись до товариства, а також запросив на наступне засідання студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЛНТУ.

Завідувач кафедри КІ та КБ
проф. Наталія Чернящук