ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКОМ
ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРАВООСВІТНЬОГО
ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО» У ЛУЦЬКОМУ НТУ

9 листопада нинішнього року під час проведення спільного заходу, який організували працівники юридичного відділу та бібліотеки Луцького національного технічного університету, до нашого університету завітала представник Головного територіального управління юстиції у Волинській області, начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Мирослава Вавренюк.

У рамках загальнонаціонального правоосвітнього проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» студенти та працівники Луцького НТУ мали нагоду отримати актуальну інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

Мета цього заходу – формування нової правової свідомості шляхом інформування студентської молоді нашого університету про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту.

Цікава інформація, змістовні буклети, інформаційні видання спонукають до проведення в університеті днів правових знань.

Оксана Гринюк