ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ НАУКИ І БІЗНЕСУ
В РАМКАХ МІЖНАРОДНОЇ
НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

У стінах Луцькому НТУ 24-25 червня 2016 року проходила VIІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні кризові явища в економіці та проблеми облікового, контрольного та аналітичного забезпечення управління підприємством», організована кафедрою обліку і аудиту. Конференція проходила у формі пленарного та секційних засідань, які засвідчили високий науковий та організаційний рівень. Тематика науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками не лише між науковцями, але й між практиками.

Так, в рамках проведення VIII Міжнародної науково-практичної конференції була здійснена екскурсія головними об’єктами партнера кафедри обліку і аудиту – СВК «Урожай». У форматі проведеної зустрічі викладачі кафедри мали можливість обговорити з представниками бізнесу питання щодо формування портфеля компетенцій фахівців в галузі обліку та оподаткування. Адже, підготовка висококваліфікованого фахівця можлива лише за умови поєднання теоретичних знань з практичними навиками.

Зустріч голови кооперативу СВК «Урожай» Євгена Олексійовича Кулая з викладачами кафедри обліку і аудиту

Варто зауважити, що в сільськогосподарському виробничому кооперативі працює 6 випускників кафедри обліку і аудиту. Також, СВК «Урожай» є базою для проходження практики та написання кваліфікаційних робіт студентами спеціальності «Облік і аудит».

Екскурсія розпочалася з головного приміщення СВК «Урожай», де голова кооперативу Євген Олексійович Кулай (випускник кафедри 2003 року) та його заступник Віталій Володимирович Оліферчук розповіли про особливості діяльності, сучасні інноваційні технології в рослинництві та тваринництві, досягнення та перспективи розвитку.

Знайомство викладачів кафедри обліку і аудиту з працівниками СВК «Урожай»

Ознайомитися викладачам з роботою бухгалтерії, правилами ведення обліку у сільському господарстві допоміг головний бухгалтер – Олег Сергійович Середа (випускник кафедри 1999 року).

Секрети обліку для викладачів кафедри обліку і аудиту від головного бухгалтера СВК «Урожай» Олега Сергійовича Середи

Про особливості ведення обліку кадрів і розрахунків за оренду земельних і майнових паїв повідав Роман Шовкомуд (випускник кафедри 2009 року), який обіймає посаду завідувача кадрами і за суміщенням бухгалтера за розрахунками з пайовиками кооперативу.

Роман Шовкомуд розповідає викладачам про особливості своєї роботи у СВК «Урожай»

Головний економіст Валентина Сусол (магістр спеціальності «Облік і аудит»), розповіла про порядок оцінки та планування роботи сільськогосподарського виробничого кооперативу.

Головний економіст Валентина Сусол розкриває викладачам таємницями своєї роботи у сільськогосподарському кооперативі

Учасники конференції ознайомилися з роботою і особливостями оперативного обліку і управління машино-тракторного парку і найновішою сільськогосподарською технікою СВК «Урожай».

Знайомство викладачів з машино-тракторним парком СВК «Урожай»

Про таємниці вирощування сої, пшениці та ячменю викладачам повідав головний агроном Ігор Володимирович Гасан.

Секрети вирощування сої від головного агронома Ігоря Володимирович Гасана

Екскурсію фермою та молочним блоком провів головний зоотехнік Валентин Миколайович.

Екскурсія викладачів фермою СВК «Урожай»

Щиро дякуємо нашому партнеру СВК «Урожай» за підтримку, співпрацю та натхнення! Спільними зусиллями ми побудуємо якісну бізнес-освіту в Україні! Наука і бізнес разом – шлях до успіху!

Ірина Ткачук,
Катерина Нагірська,
доценти кафедри обліку і аудиту