ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ
PT PLATINUM BANK –
ПОТЕНЦІЙНИМИ РОБОТОДАВЦЯМИ

13 травня 2016 року у Луцькому НТУ відбулася зустріч студентів факультету обліку та фінансів 5 курсу з представниками PT Platinum Bank – Тетяною Ясковець і Олександрою Панасюк – менеджерами з розвитку територій.

Метою зустрічі було висвітлення принципу працевлаштування студентів та випускників факультету у відділеннях банку на різних посадах.

Майбутні випускники мали можливість вислухати пропозиції щодо працевлаштування, вимог до кандидатів на заміщення запропонованих посад, обговорити умови роботи і лишити персональні дані для того, щоб представники банку могли зв’язатися із студентами, які зацікавлені у працевлаштуванні і надати деталізовану інформацію про вільні вакансії.

Для отримання додаткових консультацій щодо нових вакансій, тенденцій на ринку праці, написання резюме та проходження співбесіди можна звернутись у Центр ділового студента, що розміщений за адресою: вул. Львівська, 75 (корпус Б, каб. 33).

Деканат факультету обліку та фінансів