ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ЛУЦЬКОГО НТУ
ІЗ ПРЕДСТАВНИКОМ УНІВЕРСИТЕТУ
«ЛЮБЛІНСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»

29 вересня до Луцького НТУ завітала делегація з університету «Люблінська Політехніка» до складу якої входили канцлер Вєслав Сікора та заступник директора Інституту електроніки та інформаційних технологій Павло Комада.

У рамках візиту до нашого університету було передбачено зустріч із студентами, на якій гість із польського університету Павло Комада у цікавій та доступній для студентства формі розповів про університет «Люблінська Політехніка», зазначивши, що він займає третє місце серед польських технічних вузів за кількістю іноземних студентів, та маючи сучасну інфраструктуру, здійснює підготовку фахівців на 6 факультетах. Книжковий фонд бібліотеки вищезгаданого університету налічує 180 тисяч книг, а спортивний центр, у якому діє понад 20 спортивних секцій, дає можливість займатися різними видами спорту.

Усі присутні на зустрічі студенти мали можливість переглянути фільм про університет «Люблінська Політехніка».

Павло Комада акцентував увагу присутніх на тому, що протягом 6 років триває конструктивна співпраця з нашим університетом завдяки сприянню та участі міжнародного відділу вишу. Детально зупинившись на можливості безкоштовного навчання протягом одного семестру для студентів нашого вузу, які навчаються на бакалавраті, гість зауважив, що студенти, які навчаються в магістратурі, мають можливість протягом одного року навчатися за програмою подвійного диплому.

Після закінчення зустрічі студенти мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді на них.

Участь студентів нашого університету в програмах академічної мобільності сприяє отриманню якісної європейської освіти за обраним напрямом підготовки.

До слова, більш детальну інформацію можна дізнатися у відділі міжнародних зв’язків нашого університету.

Оксана Гринюк