ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ЛУЦЬКОГО НТУ
З ПРОВІДНИМ ФАХІВЦЕМ У СФЕРІ ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ

З ініціативи завідувача кафедри туризму та цивільної безпеки та кураторів груп ОПБ-11 (Федорчук-Мороз В.І.), ОПБ-21 (Бондарчук Л.Ф.), ОПБ-31 (Рудинця М.В.), ОПБ-41 (Стасюка В.М.) 15 березня 2016 року в рамках планів заходів роботи з студентами «Гість в Луцькому НТУ» було проведено зустріч з провідним фахівцем-практиком у сфері ІТ-технологій Богданом Шеретюком на тему: «Подолання проблем працевлаштування в умовах кризи в Україні». Під час зустрічі розглядались питання про результати роботи аналітичних компаній та проведені ними дослідження серед молоді, про визначення найбільш важливих професійних напрямів, за якими молоді люди мають бажання розвиватися. Було наведено список найбільш актуальних професій майбутнього, складений одним з авторитетних статистичних агентств на підставі розвитку світової економіки та тенденції технічного прогресу.

В ході зустрічі Богдан Шеретюк зазначив, що спектр професій, якими людина буде займатися в майбутньому, досить обширний, але поки абстрактний. Адже одне серйозне наукове рішення може похитнути всю систему світобудови, після чого повністю зміниться робочий ринок. При цьому одними з пріоритетних є напрямки діяльності у сфері ІТ-технологій і Оnline business, які вже увійшли в повсякденне життя десятків тисяч людей і збільшують популярність з кожним днем, про що і було проінформовано студентів.

На кінцевому етапі зустрічі студенти мали можливість поспілкуватися з лектором. Зауважимо, що більшість студентів прекрасно проінформовані про професії майбутнього і зацікавлені в тому, щоб отримати та розширити свої знання для реалізації себе в майбутньому.

Микола Рудинець,
куратор групи ОПБ-31