Студенти ОП «Фешн-індустрія» зустрілися зі стейкхолдером кафедри ТзОВ «ЖАСМІН ЛІНЖЕРІ».

Легка промисловістьЛегка промисловість

Олена Володимирівна Віннік, директор з питань управління персоналом підприємства, розповіла студентам про важливість теоретичної підготовки фахівців галузі, особливості роботи даного виробництва та зауважила на необхідні компетентності, якими повинен володіти фахівець для роботи на цьому підприємстві. Студенти цікавилися основами професійної діяльності дизайнера, технолога та конструктора-інженера підприємства, а також етапами роботи розкрійного та пошивочного відділів.

Легка промисловістьЛегка промисловістьЛегка промисловість

В ході зустрічі, Олена Володимирівна зацікавилася освітніми програмами кафедри: «Технології легкої промисловості», «Фешн-індустрія» і «Технології та дизайн в модній індустрії», в яких детально розглянули та обговорили зі студентами їхній основний фокус, мету, цілі та освітні компоненти.

На майбутнє, студенти зацікавилися  пропозицією від пані Олени щодо майстер-класу з особливостей пошиття жіночої білизни даного виробництва від технолога та професійною екскурсією.

Легка промисловістьЛегка промисловістьЛегка промисловістьЛегка промисловість

Кафедра технологій легкої промисловості