ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ–ТУРИСТІВ
З ВІДОМОЮ ОСОБИСТІСТЮ

Луцьк – елегантне, затишне українське місто, в якому сучасне та минуле тісно переплітаються, а факти мирно співіснують з міфами, легендами та міськими бувальщинами; в якому і давня бруківка, і віконниці старовинних будинків, і стіни древніх храмів зберігають подих історії.

Та найголовнішим скарбом Луцька є люди, які вклали в нього частинку своєї душі, прославили у віках і зробили таким, яким ми бачимо його сьогодні. Однією з таких особистостей є Вальдемар (Володимир) Едвардович Пясецький – член Національної спілки краєзнавців України, лауреат обласної премії імені Олександра Цинкаловського, член правління Інституту церковних досліджень. За останні п’ятдесят років наукових досліджень надрукувано понад 400 публікацій у різних збірниках, журналах і газетах.

І саме нашим студентам випала чудова нагода взяти участь у написанні нової праці В. Пясецького – першої книги тритомника «Луцьк старожитній Старе місто». У книзі подано історію використання найзначніших споруд і життєпис людей, з ними пов’язаних. Особливою гордістю є те, що нашим дівчатам-туристкам Юлії Бондарській та Наталії Симонович вдалося одним із перших розділити радість і гордість Вальдемара Едвардовича Пясецького за звання «Почесний краєзнавець України», яке він отримав цього ж року.

Отож, краще спілкуватися з відомою постаттю наяву, ніж гортати сторінки журналів, книг чи соціальних мереж. Ми повинні пишатися тим, що наше місто має таку визначну людину, яка все своє життя присвятила написанню книг про місто Луцьк.

Викладачі кафедри туризму та цивільної безпеки сподіваються, що здобуті під час спілкування з В. Пясецьким знання стануть у нагоді нашим студентам і бажають творчих успіхів, натхнення та чергових цікавих зустрічей!

Інна Тищук,
куратор групи ТР-21