Зустріч студентів з головою Маневицької райдержадміністрації

7 квітня 2015 року з ініціативи декана факультету бізнесу Тараса Божидарніка відбулася зустріч студентів економічних факультетів Луцького НТУ з очільником Маневицької райдержадміністрації Андрієм Линдюком.

Зацікавила студентів розповідь про особливості організації системи охорони здоров’я в Польщі. Зокрема, він зазначив, що не завжди для керівника медичної установи необхідно мати освіту відповідного напрямку. Основна увага приділяється насамперед людським якостям та менеджерським здібностям. Для молодої людини необхідно, перш за все, поставити перед собою конкретну мету і визначити інструменти для її досягнення. Гість зауважив, що кожне наступне покоління є більш прогресивним, аніж попереднє.

Як зазначив Андрій Линдюк, основу досягнення будь-якої мети повинно бути покладено такі основні риси характеру: працелюбність, наполегливість, креативність, комунікабельність, мобільність, які дозволять швидко реагувати на зміни та знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій. Щоб досягнути успіху, варто активно долучатися до благодійних проектів та брати участь в громадських організаціях, максимально використовувати сучасні інформаційні технології (зокрема, Інтернет-ресурси)  передусім для власного розвитку, вивчення чогось нового, а не для розваг.

Запрошений поділився практичними рекомендаціями для молоді щодо правильності подання інформації про себе. Активна дискусія відбулася між доповідачем і студентами з приводу співвідношення корисності доходу та дозвілля, у ході якої гість зауважив, що не завжди максимальний рівень доходу дає можливість раціонального розподілу власного часу та правильності побудови ієрархії потреб.

Зустріч відбулася в товариській атмосфері, під час якої студенти отримали чимало корисної інформації, яка в майбутньому їм стане у нагоді.

Ірина Шубала,
доцент кафедри прикладної статистики